Monster High Real Makeover - Prawdziwy Makijaż Draculaury

Grano: 4274 razy Dzisiaj: 0 razy Kategoria: Gry Maseczki
Czy zastanawiałyście się dziewczęta, jak to się dzieje, że Draculaura z każdym dniem wygląda coraz piękniej? Gdy wychodzi do szkoły i opuszcza swój zamek aż promienieje urodą. Poznajcie jej sekrety i dowiedźcie się jak to robi! Spędzicie wraz z wampirzycą jeden dzień poświęcony pielęgnowaniu twarzy. Monster High Real Makeover to gra stworzona przez twórców Real Haircuts więc na pewno na rozgrywkę nie będziecie narzekały. W łazience bohaterki znajdziecie różne flakoniki i butelki z magicznymi miksturami piękności. Zastosujcie każdą z nich i podziwiajcie, jak staje się coraz piękniejsza. Z pewnością nie zawiedzie was brak możliwości stylizacji ponieważ opcji jest bardzo wiele. Po maseczce oraz makijażu zajmiecie się jej ubiorem, fryzurą oraz biżuterią. Zagrajcie i sprawdźcie, jak Draculaura będzie prezentowała się stojąc w blasku błyskawic i oglądając z pałacowej komnaty szalejącą za oknami burzę!

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 5 sekund

Podoba mi się! Słaba gra! Poleć grę innym graczon! Gra nie działa!
Głosowano: 24 razy Fajna: 16 razy Kiepska: 8 razy Polecana: 11 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Narzekanie: Bez obrazy ale nielubie dracylory
Słodka: Kocham draculaure jest super ona żądzi łał
Super Komentarze: Zrobiłam operete. wyglondała wtedy bardzo brzydkpo a fuj kleo draki i opereta są głupie i spektra też.
Super Komentarze: Ta gra jest normalnie supcio! nie wierzycie? zawsze tak jest na początku potem sie tą gre uwielbia naprzykład ta nowa bubbles najpierw jej nie lubiłam a potem kochałam!
Super Komentarze: To muza z gry która przed zagraniemm po lewej stronie!
L;: Nie działa i więc nie wiem jaka jest
Le. Kowalska 83 @wp: Fajowska gra najlepsza na świecie kocham ją
Le. Kowalska 83 @wp: Fajowska gra najlepsza na świecie kocham ją

Podobne gry

Ostatnio grane gry

Drogie użytkowniczki! Nasz serwis korzysta z plików cookies w celu zapewnienia Wam pełnej funkcjonalności serwisu.
Witajcie serdecznie dziewczyny w naszym nowym serwisie przeznaczonym głównie dla wszystkich miłośniczek Monster High! Przygotujcie się na iście potworny klimat spowijający każdą z upiornych studentek Straszyceum! Znajdziecie tutaj gry o niemal każdej z dziewczyn. Będziecie miały okazje zabawić się z stylistki Draculaury, Frankie Stein lub Clawdeen Wolf. Spróbujecie swoich sił jako fryzjerki Cleo i Nefery de Nile, pomożecie im w pieczeniu ciast i robieniu makijażu na imprezę. Życzymy wam mile spędzonych chwil i częstych powrotów po nowe, darmowe gry Monster High!