×

* te pola są obowiązkowe

** dodanie Twojej strony www

Skuteczne pozycjonowanie e-commerce

www.agilito.pl

Agilito Sp. z o.o.

Romana Maya 1
61-371 Poznań
województwo: wielkopolskie
dane gps: 52.378061,16.944243

NIP: 782-255-21-20
REGON: 302183797

telefon: +48 790 752 541
witryna www: www.agilito.pl
e-mail: biuroagilito.pl

Mapa dojazdu

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Agilito jest znajdującą się w Poznaniu agencją marketingu w wyszukiwarkach, która od 2012 roku nieprzerwanie zajmuje się promocją stron internetowych swoich klientów. Kreatywny i stale rozwijający się zespół specjalistów od SEM i SEO ceniony jest za swoją rzetelność oraz nowatorskie pomysły, które pozwalają skutecznie reklamować domeny różnorodnych działalności. Atrakcyjne ceny, które swoim klientom oferuje agencja sprawiają, że mali przedsiębiorcy mogą z powodzeniem promować swoje przedsiębiorstwa, natomiast większe firmy chętnie inwestują w dziesiątki fraz.

Za sukcesem Agilito stoi zespół profesjonalistów, którzy dzięki swojej wiedzy oraz umiejętnościom mogą efektownie pomagać klientom. Grupa pozycjonerów oraz webmasterów przygotowuje projekty zmian na stronach WWW, dokonuje zmian w kodzie HTML oraz przygotowuje bazę zaufanych linków, które wpływają na zwiększenie widoczności witryny. Dział handlowy odpowiada za kontakt z klientem, sporządzenie umów oraz aneksów, a także za dobór fraz kluczowych, które są jednym z podstawowych elementów pozycjonowania. W przypadku firm świadczących konkretne usługi, wyrażeń takich może być raptem kilka, natomiast w przypadku dużych biznesów czy sklepów internetowych, należy wybrać nawet kilkadziesiąt haseł. Natomiast SEO copywriterzy odpowiadają za wartościowe i unikalne treści pojawiające się na stronie WWW, które spełniają wymogi wyszukiwarki Google.

Wypromuj swój sklep internetowy

Jak zostało to zaznaczone wcześniej, jednym z najważniejszych elementów procesu pozycjonowania jest dobranie adekwatnych haseł, które będą kierować użytkowników do wybranej domeny. To na ich podstawie wprowadzane są zmiany w tekstach na stronie – czyli przygotowywanie ciekawych oraz atrakcyjnych z punktu widzenia wyszukiwarki i użytkownika opisów. Również pozycjonerzy wprowadzają modyfikacje w kodzie strony na podstawie dobranych fraz – tworzą odpowiednie nagłówki, przygotowują znaczniki metatitle i metadescription, czy przygotowują projekty podstron, które skupią się na konkretnym wyrażeniu.

Inkorporacja fraz kluczowych w treści to nie jedyne działanie, które wpływa na efektywne promowanie witryny klienta. Inne elementy kodu źródłowego także muszą otrzymać aktualizacje – należy utworzyć plik robots.txt, zadbać o przejrzystą nawigację(mapę) serwisu czy dopilnować właściwej indeksacji podstron. Oprócz tego, pozycjonerzy Agilito tworzą dla stron WWW klientów profile linkowe w oparciu o zaufane katalogi oraz specjalnie przygotowane autorskie zaplecze. Zadaniem zleceniodawcy jest natomiast zadbanie o opisy produktów w sklepie – powinny być one unikalne oraz wzbudzać zainteresowanie potencjalnego odbiorcy. Pracownicy agencji z Poznania posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu działań SEO, dlatego ich wsparcie oraz porady mogą okazać się niezbędne.

Co zyskujesz przez pozycjonowanie?

Najważniejszym założeniem pozycjonowania sklepu internetowego jest zwiększenie jego widoczności oraz popularyzacja jego oferty pośród użytkowników. Dzięki działaniom zespołu Agilito serwis zacznie pojawiać się na topowych miejscach wyników wyszukiwania, co automatycznie wiąże się z tym, że zostanie on odwiedzony przez większą liczbę potencjalnych klientów. Kadra specjalistów agencji dołoży wszelkich starań, aby strona internetowa prezentowała się na tyle atrakcyjnie, by odbiorcy byli zainteresowani podjęciem współpracy z firmą. Takie zabiegi mogą znacząco wpłynąć na konwersję, tj. działania podejmowane przez użytkowników, które są pożądane przez właściciela serwisu.

Warto zaznaczyć, że wszystkie zmiany i optymalizacje wprowadzone przez pracowników Agencji są wdrażane na przestrzeni wielu miesięcy, aby zapewnić klientowi jak najbardziej kompleksową usługę. Stała analiza kodu źródłowego oraz dbanie, by był on zgodny ze stale zmieniającymi się algorytmami Google to zadania, które pozwalają nie tylko uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarce, ale również zadbać o jej utrzymanie. Praca każdego z działów agencji pozwoli stopniowo budować świadomość marki, zwiększać jej popularność, a docelowo umożliwić poprawę wyników sprzedażowych. Współpraca z Agilito jest doskonałym sposobem na zaistnienie pośród konkurencji, dotarcie do potencjalnych klientów oraz sukcesywny rozwój prowadzonego biznesu.

Oferta: Rozwiązania SEO dla sklepu internetowego

Praca w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Powiązane wpisy:

Zawieszki z reklamami

euroaroma.pl

Mobilne aplikacje reklamowe

Rich Media

Agencja reklamowo-eventowa Czekolada

Organizacja eventów : Poznań